LĘBORSKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU

Warsztaty artystyczne

13.10.2015

Warsztaty Artystyczne to poznawanie różnych technik malarstwa, rysunku, decoupage i innych. W trakcie zajęć wykonujemy ozdoby i dekoracje okolicznościowe (kwiaty z papieru i liści, ozdoby choinkowe) Doskonalimy  techniki rysunkowe i malarskie. W przyjaznej atmosferze rozwijamy swoje ukryte talenty artystyczne. Spotykamy się we wtorki o godz. 13.15 w  siedzibie LUTW (ZWAR p.205) Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Warsztaty komputerowe

12.10.2015

Jeśli chcesz zaprzyjaźnić się ze swoim komputerem, smartphonem, aparatem cyfrowym i nowoczesnym telewizorem to warsztaty komputerowe w tym Ci pomogą. Poznajemy nowe technologie informacyjne i uczymy się serfować w cyberprzestrzeni. Spotykamy się w piątki w siedzibie LUTW pok. 205 przy ul. Krzywoustego 1.

Warsztaty piosenki

11.10.2015

Warsztaty sportowe

09.10.2015

Wiecznie Młodzi Zawsze Sprawni „Wiecznie Młodzi Zawsze Sprawni” to gimnastyka rekreacyjna dla wszystkich. Zajęcia odbywają się w soboty o godz. 9.00 w sali gimnastycznej Gimnazjum nr ! w Lęborku, a przy ładnej pogodzie w plenerze. Serdecznie zapraszamy. Nordic Walking Zapraszamy na zajęcia Nordic Walking, w każdą środę o godz. 10.00 z własnymi kijkami. Wyruszamy z parkingu […]

BIP

Patronat

Patronat Medialny

Partnerzy

Przydatne strony

Copyright © 2016 LUTW

Autor: mrgrzeg@gmail.com